Strony

piątek, 8 stycznia 2010

#343 Grupy fotograficzne - flickr groups.


Grupy fotograficzne na flickr to miejsce, gdzie możemy prezentować swoje fotografie światu. Zdobywać nowych znajomych. Dzielić sie z innymi naszymi dziełami oraz podziwiać to co inni uchwycili swoimi oczyma. Grupy na flickr są tematyczne i otwarte. Posiadają rożne wymagania, zasady, na których możemy do nich przystepować oraz umieszczać swoje zdjęcia. Kiedyś byłem im niechetny, szczególnie, iż cześć z nich wymaga by za każde swoje jedno umieszczone pozostawiac innym pewną wymaganą w zależności od grupy ilość komentarzy. Teraz wiem, że to także poplaca mnie. Ponad 250 tysięcy obejrzeń moich zdjęć oraz ponad 20 tysięcy komentarzy jakie otrzymałem bardzo zacheca do pracy. Niecały rok temu postanowilem także założyć swoją grupe. Pierwsza była poświecona użytkowniką oraz fanom mojego aparatu Kodak Z980. Aktualnie posiadam trzy grupy. Najnowsza poświęcona LEGO dopiero raczkuje.  Zachęcam, każdego do dołaczenia do moich grup.


FOTO CLUB znajdujaca sie pod adresem http://www.flickr.com/groups/foto_club   to największa moja grupa. Powstała niedawno bo 29 listopada 2009 roku. Aktualnie znajduje sie w niej 885 osób, oraz 3598 fotografii. Do wszystkich osób umieszczających swoje zdjęcia postawione jest wymaganie, aby za każde jedno zdjęcie umieszczone pozostawić innym osobą dwa komentarze, w których musi się znajdować kod z logo grupy. Limit pozostawiony jest na jedno zdjęcie dziennie jakie możemy umieścic.
Kodak Z980 Camera Users - to grupa znajdująca się pod adresem http://www.flickr.com/groups/z980/ . grupa poświęcona użytkownikom aparatu Kodak Z980. Jakkolwiek, tylko przyjmowane są zdjęcia zrobione tym aparatem tak każdy może do grupy dołączyć. Każdy kto chce podziwiać piękno jakie można uchwycić tym wspaniałym sprzętem. grupa nie posiada nakazu komentarzy, jednakże posiada ograniczenia na wyłączość umieszczania zdjęć tylko tym typem aparatu oraz limitem dwóch zdjęć na dzień.

LEGO FOTO  to moja najnowsza grupa, znajdująca się pod adresem http://www.flickr.com/groups/legofoto/ . Na razie raczkuje ma 18 członków. Powstała niedawno i nie poświęciłem jej na razie zbyt wiele uwagi choć zaczynają się pojawiać osoby w grupie. Wkrótce mam zamiar rozwinąć ja do paru tysięcy osób.  Grupa posiada dwa ograniczenia. Jak sama nazwa wskazuje przyjmujemy wyłącznie zdjęcia dotyczące klocków LEGO. Limit zdjęć jest dwa na dzień.

Zachęcam do dołaczenia do moich grup. Tak by dzielić się swoimi fotografiami. Zdobywać nowych oglądajacych. Jak rownież by podziwiać zdjęcia innych.  Przynależność do jakiejkolwiek grupy nie nakazuje umieszczania w niej swoich zdjęć. Można tylko oglądać dzieła innch. Umieszczając natomiast swoje proszę się zapoznać z regulaminem i go bezwzględnie przestrzegać.

1 komentarz:

evazez pisze...

widze,ze stajesz sie coraz bardziej popularny w gupach,gratulacje.